Aktualnie jesteś: Strona główna » Produkty » Okna » Szyby

Informacje o usłudze:


Poleć na:          


 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:
 • Zgłoś błąd:
Opis produktu/usługi:

 • Okna i drzwi produkowane w ZUP WOJMARPLAST wyposażone są w wkłady szybowe najwyższej jakości dostarczane głównie przez firmę GLASPOL. Standardowa szyba stsowana w naszych oknach i drzwiach o wartości współczynnika U = 1,1 W/m2K, zapewnia dobrą ochronę przed ucieczką energii cieplnej z pomieszczenia oraz wysoką przepuszczalność światła.
 • Współczynnik U określa strumień ciepła przenikający przez ścianę o powierzchni 1m2, oddzielającą dwa środowiska o różnicy temperatur równej 1K. Jest to zasadnicza cecha determinująca własności izolacyjne szyby zespolonej i im mniejsza jest jego wartość, tym szyba jest bardziej ciepłochronna.
 • Dodatkowo bardziej wymagającym klientom , którzy kładą nacisk na oszczędność energii oferujemy wkłady szybowe dwukomorowe o współczynniku U szyby od 0,8 W/m2K nawet do 0,5 W/m2K. Główną zaletą tego rodzaju szklenia jest ochrona przed ucieczką ciepła z pomieszczenia na najwyższym poziomie. Cechą charakterystyczną szyb CLIMATOP jest trójszybowa budowa zespolenia. Dodatkowo przy zastąpieniu standardowej aluminiowej ramki dystansowej ciepłą ramką SWISSPACER można podnieść wartość współczynnika U dla całego okna nawet o 8%.

 

Dane kontaktowe ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY "WOJMARPLAST" WOJCIECH NIJAK Okna, Drzwi, Rolety PCV Wielkopolskie:

Berdychów 61, 62-410 Zagórów
tel. 632743327, tel. 632761142

Strona internetowa:

http://www.wojmarplast.pl

Dodano: 2019-10-22 04:33:25, wyświetleń: 861
 

Galeria:


Mapa dojazdu:

  Schowek (0)