Aktualnie jesteś: Strona główna » wyroby medyczne » STIEGELMEYER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sprzęt Medyczny Stolno

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

STIEGELMEYER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sprzęt Medyczny Stolno

Branże w których działa firma:

wyroby medyczne

Adres i dane kontaktowe:

pomorskie
stolter
86-212 STOLNO

Strona internetowa:

http://www.stolter.pl (3/10)

Pagerank:

3

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

STOLTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. MEBLE SZPITALNE

 

 

Firma STOLTER

Wszędzie tam, gdzie potrzebne są specjalistyczne meble albo sprzęt medyczny, STOLTER jest zawsze właściwym wyborem. Od dziesięcioleci polski producent ze Stolna wyposaża prywatne i publiczne placówki służby zdrowia, przychodnie, domy opieki długoterminowej, a także specjalistyczne gabinety lekarskie, służąc pacjentom na każdym etapie życia – od noworodków do ludzi w podeszłym wieku.

Historia firmy sięga roku 1951 i związana jest z działalnością Chełmińskiej Fabryki Urządzeń Szpitalnych w Chełmnie. W wyniku prywatyzacji Fabryki w 1992 roku powstała spółka FAMED-Stolno, która w 2001 roku rozpoczęła ścisłą współpracę z Grupą Stiegelmeyer – czołowym europejskim producentem mebli medycznych, co umożliwiło firmie ze Stolna wykorzystanie zagranicznego „know how” i nowych rozwiązań w procesie projektowania i produkcji mebli medycznych. Połączenie działalności obu firm zaowocowało innowacyjnymi produktami, które stały się znaczącą wartością szczególnie dla pacjentów.

Z pełnią technicznej innowacyjności, bogatym doświadczeniem, wiedzą i niezwykłym profesjonalizmem STOLTER tworzy meble, które służą człowiekowi. Misja ta jest dla firmy kompasem, która inspiruje ją do tego, by służyć pacjentom zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Najwyższą jakość zapewniają najnowsze rozwiązania zastosowane w procesie projektowania i produkcji, a przede wszystkim normy EN ISO 9001EN ISO 13485 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego wgnormy 14001. Wszystkie wyroby medyczne STOLTER spełniają wymogi bezpieczeństwa zgodnie zDyrektywą Europejską 93/42/EEC, co potwierdzają badania wykonywane przez Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM w Zabrzu.

STOLTER na rynku polskim wyznacza dziś standardy i jest synonimem profesjonalizmu oraz nieograniczonego potencjału technologicznego. Dowodem tego jest prestiżowe godło „TERAZ POLSKA”, zdobyte podczas XIX edycji konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Sekretariat
Tel: (+ 48 56) 677 14 00
Fax: (+ 48 56) 677 14 10
e-mail: info.stolno@stiegelmeyer.pl


Opinię o firmie dodał: | 2015-05-06 11:40:09 5  

 
  Schowek (0)