Aktualnie jesteś: Strona główna » Usługi Stolarskie » Pieruszka Zakład Stolarski Józef Pieruszka

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Pieruszka Zakład Stolarski Józef Pieruszka

Branże w których działa firma:

Usługi Stolarskie

Adres i dane kontaktowe:

opolskie
Wiejska 13
47-253 Roszowice

Strona internetowa:

http://www.pieruszka.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Zakład Stolarski "Pieruszka" powstał w latach pięćdziesiątych ubiegło wieku, ale korzenie stolarskie sięgają początku XX wieku. Początkowo wykonywano wszelkie prace stolarskie, a od 15 lat specjalizujemy się w produkcji wszelkich rodzajów schodów i drzwi.

Kierujemy swoją propozycję dla klientów indywidualnych - zarówno posiadających szczegółowe plany i sprecyzowanwe życzenia jak i do tych, którzy szukają profesjonalnej porady. Nasze produkty są eleganckie, praktyczne i nowoczesne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze wyroby wykonujemy wg najnowszych technologii z materiałów najwyższej klasy, najlepszych firm.

 

Firma "Pieruszka" produkuje drzwi na indywidualne zamówienie, dzięki temu uzyskujemy drzwi, które doskonale komponują się z wyglądem budynku. Drzwi i schody wykonujemy z tarcicy sezonowej, która następnie jest suszona we własnej suszarni kondensacyjnej.

Drzwi zewnętrzne standardowo wyposażone są w podwójne uszczelki, zamki trzypunktowe oraz zawiasy bolcowe co gwarantuje ich szczelność i wysokie bezpieczeństwo. Drzwi malowane są farbami akrylowymi w pełnej gamie kolorów firm Sikkens lub Renocoll. Do szklenia stosujemy szyby bezpieczne antywłamaniowe, refleksyjne, ornamentowe lub witraże.

Drzwi wewnętrzne to wysokiej jakości stolarka wyprodukowana z drewna sosnowego, uszlachetnionego naturalną okleiną dębową, bukową, jesionową lub innego gatunku drewna, w oparciu o nowoczesną technologię, co daje bardzo wysoką jakość wyrobu.

Schody proponujemy jako samonośne lub na beton z tarcic liściastych (dąb, buk) lub drewna egzotycznego. Balustrady wykonujemy toczone lub proste z dodatkami ze stali nierdzewnej.

 

Wzór, kolor i dodatki uzgadniamy z Klientem przed przystąpieniem do realizacji.

 

GALERIA

 

Opinię o firmie dodał: | 2015-04-22 10:29:42 5  

 

Galeria:

Pieruszka Zakład Stolarski Józef Pieruszka

Mapa dojazdu:

Reklama:

film1

  Schowek (0)