Aktualnie jesteś: Strona główna » Materiały budowlane » PROFI PARKIET SERWIS SP. Z O.O. SKLEP Deska Podłogowa, Parkiet Krajowy, Mozaika, Lakiery Do Drewna Szczecin

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

PROFI PARKIET SERWIS SP. Z O.O. SKLEP Deska Podłogowa, Parkiet Krajowy, Mozaika, Lakiery Do Drewna Szczecin

Branże w których działa firma:

Materiały budowlane

Adres i dane kontaktowe:

zachodniopomorskie
Zielonogórska 35
71-084 Szczecin

Strona internetowa:

http://www.profiparkiet.pl (3/10)

Pagerank:

3

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Profi Parkiet Serwis Sp. z o.o. Sklep

 

tel: 91 4524455

kom: 696 444 891

Witamy! Firma Profi-Parkiet zajmuje się układaniem podłóg drewnianych, parkietów, dystrybucją desek podłogowych, klejów, olejów, lakierów oraz wszelkich akcesoriów parkieciarskich.Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Współpracujemy z producentami podłóg z Włoch oraz Niemiec. W naszej ofercie znajdą Państwo również deski z gatunków amerykańskich, importowane z Ameryki Północnej. Ponad to urządzenia do mierzenia wilgotności drewna, betonu i powietrza firmy GANN, materiały ścierne Sia i 3M, gwoździarki Primatech, maszyny szlifierskie marki Lägler, lakiery Berger-Seidle, oleje i kleje Maximus, Woca. Jako firma z 20-letnim doświadczeniem w branży parkieciarskiej proponujemy Państwu usługi i produkty najwyższej jakości. DESKI PODŁOGOWE MOZAIKA INTARSJE

 

W Profi-Parkiet znajdą Państwo drewno najwyższej jakości, również deski importowane z Ameryki Północnej. Współpracujemy z czołowymi producentami podłóg z Włoch oraz Niemiec.
Zapraszamy to zapoznania się z naszą ofertą podłóg drewnianych:

 

 

 

 

 

Podłoga drewniana jest nieustannie pracującym elementem naszego wnętrza. Jej górna warstwa jest narażona na szkodliwe działanie różnych czynników: wino, kawa, oraz poddawana jest naciskom – ekstremalnym przypadkiem jest szpilka buta. Największym wrogiem podłogi jest wilgoć, oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak na przykład piasek, który może zarysować powierzchnię. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio ją eksploatować i chronić poprzez maty ochronne, filce pod meble i wycieraczki. Nie bez znaczenia jest twardość gatunku drewna oraz jego stopień reakcji w przypadku zwiększonej lub zmniejszonej wilgotności, ponieważ drewno jest materiałem higroskopijnym. W pomieszczeniach typu łazienka, łaźnia zalecamy położyć parkiet. Musimy pamiętać również o podłożu, na którym mocujemy podłogę. Musi być ono odpowiednio suche, mocne oraz równe. Jednak w praktyce bywa różnie i czasami niezbędna jest jego naprawa, aby podłoga posłużyła nam jak najdłużej.

podłoga drewnianaWiększość z nas za kryterium przyjmuje wygląd drewna. Pamiętajmy jednak o tym, że wytworzyły go siły natury i z reguły każdy jego kawałek jest niepowtarzalny. Układ słoi, sęki, kolorystyka – wszystko to składa się na rysunek drewna. Większość drewna egzotycznego, w odróżnieniu od krajowego, ma intensywne zabarwienie i bardziej zwarte włókna. Natomiast ostateczny kolor podłogi może różnić się od tego, jaki sobie założyliśmy lub widzimy na wzorniku. Odcień może zmienić się po położeniu lakieru lub oleju. Wybór lakieru czy oleju to już kwestia osobistych preferencji. Najważniejsze różnice są takie, że olej wnika w deskę i wygląda ona bardziej matowo, naturalnie. Lakier tworzy wierzchnią warstwę, która może być matowa, półmatowa lub połyskowa. Podłogę lakierowaną łatwiej posprzątać, natomiast w przypadku uszkodzenia poniesiemy większe koszty na jej odnowienie, bo konieczne będzie cyklinowanie całej powierzchni. W przypadku podłogi olejowanej, możliwe jest miejscowe naprawienie, bez cyklinowania całości. Wraz ze wzrostem gęstości drewna rośnie jego twardość. Jednak nawet najtwardsze będzie się kurczyć i rozszerzać pod wpływem wchłanianej wilgoci. Dlatego powinniśmy utrzymywać w domu możliwie jednolity poziom wilgotności powietrza, zarówno latem jak i zimą. Wtedy "praca" podłogi pozostanie niezauważona i nie doprowadzi do jej uszkodzenia. Optymalne warunki – również najbardziej komfortowe dla człowieka – zawierają się w przedziale 40-60% wilgotności względnej, przy temperaturze 20-26'C.

Podłoga z desek podniesie prestiż i elegancję naszego wnętrza. Wrażenie ciepła będzie wprost namacalne, ponieważ nie ma nic przyjemniejszego, niż stąpanie po takiej powierzchni, a wykończenie jej lakierem wodnym sprawi, że będzie jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika.

 

Zapraszamy do naszych salonów

Profi-Parkiet Sp z o.o.
ul. Swojska 17
03-887 Warszawa
tel. +48 22 670-41-70
fax. +48 22 670-43-23
profiparkiet@profiparkiet.pl
Profi-Parkiet Serwis Sp z o.o.
ul. Bartycka 26 paw 16A st 814 
00-716 Warszawa
tel. +48 22 891-46-41
profibartycka@profiparkiet.pl
Profi-Parkiet Serwis Sp z o.o.
ul. Zielonogórska 35 
71-084 Szczecin
tel./fax +48 91 452-44-55
profibartycka@profiparkiet.pl
Profi-Parkiet Serwis Sp z o.o.
ul. Wiertnicza 92
02-952 Warszawa
tel. +48 22 111-00-07

Opinię o firmie dodał: | 2015-12-10 14:46:37 5  

 
  Schowek (0)