Aktualnie jesteś: Strona główna » Odnowa biologiczna i SPA » MANILA ZAKŁAD KOSMETYCZNY SPA Zabiegi Pielęgnacyjne, Makijaż Permanentny, Bandaże Arosha Zielona Góra

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

MANILA ZAKŁAD KOSMETYCZNY SPA Zabiegi Pielęgnacyjne, Makijaż Permanentny, Bandaże Arosha Zielona Góra

Branże w których działa firma:

Odnowa biologiczna i SPA

Adres i dane kontaktowe:

lubuskie
Kazimierza Wielkiego 8 /1
65-047 Zielona Góra

Strona internetowa:

http://www.spa.manila.com.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:
Manila Day&Spa

Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Day&Spa Manila jest kontynuacją znanego i cenionego w Zielonej Górze salonu kosmetycznego Manila. 23-letnia tradycja zobowiązuje. Manila Day & Spa to niepowtarzalne miejsce w sercu Zielonej Góry, w którym w kameralnej atmosferze przy dźwiękach muzyki i blasku świec odpoczniesz od codziennego stresu i wielkomiejskiego zgiełku. Day&Spa Manila to autoryzowany salon marki Thalgo i Ella Baché. Jako autoryzowany gabinet dajemy państwu gwarancję, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są według ścisłej procedury zabiegowej z zastosowaniem wyłącznie preparatów Thalgo i Ella Baché. W naszym salonie skorzystać można z unikalnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, ręce i stopy marki: Thalgo, Ella Baché, Xylogic, Essie, Purles, Filorga.

 

 

Podążając za wspaniałymi rozwiązaniami, jakie oferuje nam medycyna estetyczna, proponujemy naszym klientom technologie wiodących światowych dostawców najwyższej jakości sprzętu. Prawdziwą wartością Day&Spa Manila są pracujący tu ludzie, kierujący się zgodnie z misją firmy i jej głównymi zasadami: profesjonalizmem, szacunkiem i bezpieczeństwem. Nasze terapeutki to wspaniałe osoby, które dzielą z właścicielką pasję Spa i miały swój udział w tworzeniu Manili w swojej obecnej postaci. Są to doświadczone, kreatywne i kompetentne osoby, a ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Nasza profesjonalna obsługa zamieni Twój pobyt w Manili w niezapomniane chwile. Nasi specjaliści doradzą Państwu w wyborze odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków do pielęgnacji w domu.

 

Jesteśmy do państwa dyspozycji:

Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00

W soboty od 8:00 do 16:00

 

 

Gwarancja Sterylności. W dobie powszechnego zagrożenia zakażeniem grzybicą, wirusem żółtaczki, gruźlicą czy też HIV, salon Manila zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z oferowanych zabiegów. Salon stosuje szeroką gamę materiałów jednorazowego użytku. Wszystkie narzędzia wielorazowego użytku przechodzą program dezynfekcji oraz sterylizacji w autoklawie klasy S ( sterylizacja parowa ) i myjce ultradźwiękowej. Zachowanie wysokich standardów higieny jest podstawą naszej pracy.

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.spa.manila.com.pl

Opinię o firmie dodał: | 2015-08-12 12:12:54 5  

 
  Schowek (0)