Aktualnie jesteś: Strona główna » Budownictwo i nieruchomości » MAGAZYN MASOWY GS.Budownictwo, nawozy, opał, artykuły budowlane.

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

MAGAZYN MASOWY GS.Budownictwo, nawozy, opał, artykuły budowlane.

Branże w których działa firma:

Budownictwo i nieruchomości

Adres i dane kontaktowe:

kujawskopomorskie
DWORCOWA 8
86-010 KORONOWO

Strona internetowa:

http://www.gskoronowo.pl (0/10)

Pagerank:

0

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

logo gs

 

Podstawową działalnością jest handel artykułami spożywczymi, chemią gospodarczą, towarami masowymi np. materiałami budowlanymi, opałem i nawozami sztucznymi. Ponadto Spółdzielnia prowadzi produkcję piekarniczą i cukierniczą, usługi ślusarskie oraz wynajem powierzchni handlowych i usługowych. Zatrudnia blisko 200 pracowników.

 

 

Aktualnie prowadzimy 25 sklepów spożywczo – przemysłowych, 4 składy artykułów masowych, piekarnię orazCentrum Handlowe „Stara Rzeźnia”. W centrum znajdują się butiki, gastronomia, cukiernia, apteka, bank oraz oferowane są liczne usługi. Na terenie Centrum organizowane są imprezy o charakterze kulturalnym z udziałem dzieci i młodzieży propagujące idee spółdzielcze oraz nowoczesne formy handlu i usług. Centrum jest również miejscem skutecznej reklamy walorów turystycznych i rekreacyjnych ziemi koronowskiej i Powiatu Bydgoskiego.

 

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”powstała 1 kwietnia 1945 r. Bazę materialną stanowiły magazyn i biura przy ul. Dworcowej 8 w miejscu siedziby Spółdzielni.

 

Działalność od pierwszych dni ukierunkowana była na zaopatrzenie rolników w środki produkcji rolnej np: nawozy, materiał siewny oraz zabezpieczenie podstawowych potrzeb bytowych. Skupiony żywiec i zboża przetwarzano we własnych zakładach przetwórczych stanowiących główne źródło zaopatrzenia ludności.

 

Od 1951 r. funkcjonowała Wytwórnia Wyrobów Cukrowych, której produkty wystawiono w 1958 r. na Pierwszych Targach Poznańskich. Przez wiele lat Spółdzielnia była jedynym producentem tych wyrobów w kraju.

 

Dynamiczny rozwój datuje się od 1949 r. do 1990 r. Powstają nowe zakłady produkcyjne (piekarnia, masarnia), usługowe, magazyny skupu zbóż, placówki handlowe, ONG, Kluby Rolnika jak również baza socjalna dla załogi w postaci ośrodków wypoczynkowych nad morzem i Zalewem Koronowskim. Z inicjatywy pracowników, a przy aprobacie kierownictwa Spółdzielni powstaje przyzakładowy Klub Żeglarski „WIND” z ładną przystanią żeglarską – funkcjonującą do chwili obecnej. Wśród spółdzielców spod znaku „Samopomoc Chłopska” jest to bodajże jedyny w kraju klub żeglarski.

 

Po roku 1990 kierownictwo Spółdzielni zaczęło dostosowywać strukturę materialną i organizacyjną do aktualnych potrzeb i możliwości ekonomicznych pozostawiając ponad 20 sklepów i 4 bazy obrotu rolnego oraz piekarnię.

 

 

W 2008 roku działalność handlową wzbogaciły zmodernizowane i przebudowane obiekty przemysłowe, w których urządzono Centrum Handlowe „Stara Rzeźnia”. W centrum znajdują się sklepy, gastronomia, cukiernia, apteka, liczne usługi m.in.: szkoła języków obcych, gabinet lekarski. Na terenie Centrum organizowane są imprezy o charakterze kulturalnym z udziałem dzieci i młodzieży propagujące idee spółdzielcze oraz nowoczesne formy handlu i usług. Centrum jest również miejscem skutecznej reklamy walorów turystycznych i rekreacyjnych ziemi koronowskiej i Powiatu Bydgoskiego.

 

ARTYKUŁY MASOWE:


Współpraca z Gminną Spółdzielnią to nie tylko zakupy, lecz również profesjonalnie zorganizowany transport pojazdów dostawczych i ciężarowych. Szeroka ich gama wyposażona również w żurawie typu HDS pozwala zaspokoić najtrudniejsze potrzeby transportowe.

 

Dostawy realizujmy poprzez:

Mercedes Atego 1222L+HDS – ładowność 10t

Fuso Canter 7C18+HDS - ładowność 3,5t

FS-Lublin – ładowność 1,5t

Multicar – ładowność 1,7t

ładowacz Kramer 750 - ładowność 1,5t

 

 

 

 

 

 

 Tel: (52) 382-22-17 – sekretariat
Tel: (52) 382-27-23 – magazyn koronowo

 

logo gs

Opinię o firmie dodał: Romek | 2014-06-16 15:05:41 5  

Fachowiec polecam

 
  Schowek (0)