Aktualnie jesteś: Strona główna » Kantory » FIRMA "KANTOR" ANDRZEJ KUBISA Kantor Internetowy, Wymiana Walut, Sprzedaż Złota Bielsko-Biała

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

FIRMA "KANTOR" ANDRZEJ KUBISA Kantor Internetowy, Wymiana Walut, Sprzedaż Złota Bielsko-Biała

Branże w których działa firma:

Kantory

Adres i dane kontaktowe:

śląskie
3 MAJA 2
43 300 Bielsko Biała

Strona internetowa:

http://www.kubisa.pl (1/10)

Pagerank:

1

 

 Poleć na:          


 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:
 • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

 

Kubisa

 •  

  Sklep "Antylopa" Bielsko-Biała

   

  Bielsko-Biała, ul. Przechód 1 / róg 3 maja 2

  Tel. +48 33 812 41 54

   

   

  AUCHAN Bielsko-Biała

   

  Bielsko-Biała, ul.Bohaterów Monte Cassino 421

  Tel. +48 33 821 91 98

   


  Nasza firma istnieje na rynku od 20 lat, w tym czasie zyskaliśmy sympatię i zaufanie naszych klientów.Firma Kantor KUBISA posiada wymagane zezwolenie Narodowego Banku Polskiego na handel złotem, złotymi monetami i sztabkami.

   

  Kupując u nas masz pewność uczciwej transakcji, a ponadto nie zapłacisz podatku 2% PCC (podatek od czynności cywilnoprawnych).

  Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu możemy Państwu zapewnić profesjonalną i rzetelną obsługę.Żeby zwiększyć satysfakcje naszych klientów umożliwiamy im negocjacje cen na miejscu.Oferujemy sprzedaż i kupno walut według najkorzystniejszych przeliczników.W naszym kantorze nie tylko wymieniamy waluty, ale również handlujemy złotem, srebrem i numizmatami.Istnieje także możliwość wymiany waluty przelewem bankowym. Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm.

  Ważne

  • kursy hurtowe dla transakcji powyżej 5000 PLN

  • rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie i obowiązują przez 30 minut

  • kursy często ulegają zmianom, dlatego mają one tylko charakter informacyjny

  • zapytanie o cenę waluty nie jest równoznaczne z zawarciem transakcji

   

   


  CENY DETALICZNE

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami detalicznymi, aktualizowanymi na bieżąco w oparciu o dane z agencji informacyjnych i rynku walutowego. Nasz kantor internetowy oferuje 11, a punkty stacjonarne 17 par walutowych. Jeżeli macie pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

   

  CENY HURTOWE

  Klientów planujących dokonanie transakcji hurtowej prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia warunków przeprowadzenia transakcji. Nasz stacjonarny kantor wymiany walut proponuje ceny hurtowe dla transakcji powyżej 5000 PLN. Ceny hurtowe są na bieżąco aktualizowane z uwzględnieniem zmian na rynku międzybankowym. Informacji udzielamy mailowo i telefonicznie.

   

   

  ZŁOTE MONETY

  Zastanawiacie się Państwo nad nowymi sposobami lokowania środków finansowych? Cenicie sobie wartość produktów kolekcjonerskich? Nasz kantor wymiany walut oferuje także skup i sprzedaż złotych monet o próbach 0,900; 0,986, 0,9999. W obrocie posiadamy złoto inwestycyjne o różnej wartości, od kilku do kilkuset tysięcy złotyc

   

   

  SREBRNE MONETY

  W ofercie naszego kantoru KUBISA znalazły się również srebrne monety o próbach 0,925 oraz 0,9999. Numizmaty te są zróżnicowane ze względu na gramaturę, nominały oraz kraje pochodzenia. Wartość monety nie pokrywa się z wartością nominału. Oprócz gramatury i próby o cenie decyduje również wartość kolekcjonerska. Skup i sprzedaż.

   

   

   

   

  Sklep Internetowy  KANTORY KUBISA

   

  Firma KUBISA prowadzi zarówno stacjonarny (w Bielsko-Białej), jak i internetowy kantor wymiany walut, znajdujący się pod adresem kubisa24.pl, który został uruchomiony w sierpniu 2014 r. Firma posiada również zezwolenie Narodowego Banku Polskiego na handel złotem i srebrem (sztabkami i numizmatami). Na rynku działamy od 20 lat. Działalność online uruchomiliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, którzy chcą szybko i wygodnie dokonywać transakcji, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Wciąż możecie Państwo odwiedzać nasze punkty stacjonarne w Bielsko-Białej.

 •  

   

  Opinię o firmie dodał: | 2014-02-07 10:50:33 5  

   
    Schowek (0)