Aktualnie jesteś: Strona główna » Sportowe » FHMM SP. Z O.O. PRODUCENT ROWERÓW MARKI BRENNABOR

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

FHMM SP. Z O.O. PRODUCENT ROWERÓW MARKI BRENNABOR

Branże w których działa firma:

Sportowe

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
ul. Ciecholowicka 29
55-120 Oborniki Śląskie

Strona internetowa:

http://www.brennabor.pl (1/10)

Pagerank:

1

 

 Poleć na:          


  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Firma [nazwa] jest bardzo dobrą firmą, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

    Pozdrawiam [login]

  • Napisz do firmy:
  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Brennabor to historyczna niemiecka marka rowerów, której początek istnienia datuje się na rok 1892.  Brennabor-Werke Gebr Reichstein, później Brennabor-Werke AG z siedzibą w Brandenburg an der Havel www.brennabor-brb.de - została założona przez braci Adolfa, Hermanna i Carla Reichsteinów. Firma oprócz rowerów produkowała samochody, motocykle oraz wózki dziecięce. Brennabor był sprzedawany na całym świecie. Do 1930 r. była jedną z  największych fabryk produkujących  rowery  w Europie.  Działalność firmy została przerwana z wybuchem II Wojny Światowej. Nasza firma z dumą przywraca legendę do życia.

Firma FHMM Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Działalność produkcyjno-handlową rozpoczeliśmy od ekspansji rynków zachodnioeuropejskich. Z dużym powodzeniem sprzedajemy nasze rowery w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii mocno zaznaczając tamtejszy rynek historyczną marką.

 

Wieloletnia obecność na tamtejszych rynkach nauczyła nas jednej najważniejszej rzeczy - Doskonała jakość to zadowolenie klienta. Przez  jedenaście lat naszej działalności, która była i nadal stanowi dla nas duże wyzwanie - ciężką pracę ale też ogromną satysfakcję - umacnialiśmy swoją pozycję metodami partnerstwa i współpracy. Współpracy z kontrahentami opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

 

Doświadczenie zdobyte w minionych latach pozwala nam w pełni dostosowywać naszą ofertę do potrzeb i wymagań klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rowery dla każdego. Począwszy od rowerków dziecięcych, młodzieżowych, poprzez miejskie, a na trekkingowych kończąc.

 

Już od trzech lat oferujemy nasze produkty na polskim rynku rowerowym. W naszym kraju widzimy spory potencjał wymagających i świadomych swojego wyboru klientów.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie naszej sztandarowej marki BRENNABOR

 

FHMM Sp. z o.o.
ul.Ciecholowicka 29
55-120 Oborniki Śląskie
tel. +48 71 310-67-40
fax. +48 71 310-10-01

Opinię o firmie dodał: Ka.K.S. | 2014-04-01 15:38:45 5  

P o l e c a m ! ! !

Opinię o firmie dodał: Amandaaaaa | 2014-01-14 23:04:51 5  

Bardzo dobre jakościowo rowery!!!!!

 
  Schowek (0)